Září 2005

28.9.,29.9... kino, lávka, táboráček

29. září 2005 v 21:33 | shaper |  diary
tak sem zase po dlouhý době předvedla jaký sem dřevo.. rozflákala sem se na skejtu a sešrotovala si přitom prsteníček, ale docela v pohodě, to obinadlo je stylový a už to nebolí.:))
28.9.05 středa
Přes ten Václavovskej den sme se s Běťourem, Glumem a Verčou dohodly že pudem do letňan na 3.15 zemřeš.. nestíhala sem to a tak ňák jak sem dorazila do Letňan už to kino běželo půl hodiny, sem si tam sedla na lavičku u busový zastávky a čekala na stodesítku (je tam uplně skvělý parkovištěna slidovaní, tag sem se ještě mezitim bavila tim, že sem vejrala na ty skejty a skejťáky:))..
mno a najednou, zničehožnic na mě z busu volaly holky, že na ten film nešli, sem skočila k nim a nasměrovaly sme si to na lávku...
Zkoušely sme něco ve stylu "Létající Čestmír", jinag řečeno ses normálně pověsil na větev a jak posranej, ptž ta větívka tlačí do břicha, si vyloudil ze sebe ňáky zvuky.. šly sme se vychcat do křoví, Glům vysrat.. utíral se starym sešitem z IVT:) nakouřili sme do poděbradky ..to jest, že sme jí vymyslely i novej stylovej název "Bradka s příchutí ranče" (poděbradka s příchutí pomeranče:))
29.9.05 čtvrtek
konečně sem poznala toho petra.. byli sme jenom u káti a tak.. nic zvláštního. vydekorovali sme ohniště na ňákejch schodech, přísady: nutela, 2 filtry, zapalovač, cígo.. použití: na zem uděláš kolečko nutely.Jeden použitej filtr (použitej kvůly ty edný opálený straně, díky který to potom drží pohromadě) natrháš ve tvaru kytičky, připlácneš na nutelu černým vrškem vzhůru. druhý filtr nepoužitej a bílej natrháš na kusy a dáš jako klády a kamínky okolo ohniště, cígo zapíchneš doprostřed a zapálíš. A máš mini ohnišťátko, kupodivu to celý drží:)
Jo dostala sem z písemky dvojku a přitom sem se na to vůbec nekoukla, zapoměla sem úkol z občanky, neumim slovíčka, neumim děják ani češtinu a přesto vysedávam u pcčka:))

Do pytle...

25. září 2005 v 10:52 | shaper |  diary
pořad nemůžu najít usběčko, mám na foťáku ty fotky z pátku.. Kampak se asi podělo, dost mě to sere, nece se mi kupovat nový. Dle všech očekávání je bábi někam "uklidila", du to z ní vymlátit

23.9...normal odpo, CD good charlote

24. září 2005 v 8:00 | shaper |  diary
Po dlouhým skicování a rejdění po cizích pozemcích se rozhodlo, že se pude spát u mně... máti měla sice ňáký kecy (je nás pět (opovažte se říct něco jako "Bylo nás pět", budete zmrzačeni)), ale nakonec sme se nějak ubytovali, můj pokoj byl přeplněn. Uspořádali sme nutelový boje a pár ve spacácích ve stylu "žuch, vhá, rrrrrrrr" s výborným komentátorem. Z nutelový války mám inkriminující fota, ale nemůžu najít usbéčko... snad časem.
Ukořistila sem.. možná spíš sem kámoše tak dlouho přemlouvala až povolil a půjčil mi CéDé Good Charlote se slovy "..a nepoškrábej ho, dávej na něj pozor, jestli něco posereš, tak to schytáš!".. bla bla bla

15.9...veterinář, čoudi na chodníku,..

16. září 2005 v 19:11 diary
Dneska sem jela s partou metrem k veterináři... né že by jeden z nás byl ta nemocná zvěřina,... ale ikdyž.... khm, mno a v metru ke mě přišel nějakej frajer a kecal něco vo tom, že se vsadili s kámošema o to kolik mi je... ňák sem je neřešila... pak to jetě tloukli z tesárka... mno magoři, řeknu vám.
Veterinář byl takovej divnej banán, měl problémy s mluvením a zřejmě i s myšlením, takový sem z něho měla pocit...mno nic, ukázal nám papuchy, ale půl hodinu nad nima stát a vejrat na ně nemusim, mno... Po cestě sme se stavili jetě ve skejtshopu, omrkli tracky a jetě obchod s CéDéčkama. Svezla sem se s Glůmem a spol. na Palmovku, tam sme házeli po nějakejch huličích šišky... první šiška, nic.... druhá šiška, škubnutí.... třetí šiška, brumlání... a po čtvrté šišce se už jenom ozvalo: "Ty kundo, malá, voco se snažíš, co?..."- Docela sranda, musim zkoušet víckrát. Taky sme potkali Mirečka, bruzka jeden, mno měl nějaký hemzy, ale nakonec s náma šel až do parku venčit psa. Nabitej den, mno:).. Mireček se pokoušel zapálit cígo a přitom honemít v puse a nešlukovat... khm, mno... okej, dement.Pejsek udělal bobek, dostal pochvalu a před setměním sme šli ště na prochajdu, chvili sme skicovali na čerňáku pod mostem a když už byla tma udělal bobek jetě Glům.
Nějkrásnější bylo, když sme docestovali až na Jahodnici a oxidovali sme tam na novym chodníku. ležel sme tam na zádech, hulili, koukali na kouř a kecali nesmysly... super, super, super! Běťour mi předváděl ňákýho úchyla z tábora na kterym údájně byl. Ok, beru, nijak daleko nezašel. Takhle plnej den sem dlouho neměla. Je to taková veselá lehárna:)
Adios Amigos..

Jonáši, Jonáši,...

3. září 2005 v 19:52
SPOLUŽÁK "MOUCHA"
aneb
"MOUCHOVY PRAVIDLA"
 1. V sychravých dnech chodí žák do školy proto, aby si odpočinul a seznámil se s novými anekdotami.
 2. Do školy chodí kdy chce, nejlépe ve vyučovacích dnech.
 3. Vstoupí-li do třídy ředitel nebo jiná povolaná osoba, pozdraví lehkým kývnutím hlavy a sundá nohy ze stolu.
 4. Ze třídy odchází libovolně.
 5. Při vyučování leží na lavici, nehraje-li ovšem karty.
 6. Není-li spokojen s výsledkem a známkou, dá to najevo hlasitými výkřiky, nehvízdá však na prsty, aby nevzbudil spící spolužáky.
 7. Osoby, které potká, pozdraví hlasitým zdar. Zásadně se nepřezouvá.
 8. Je-li žák podrážděn, předseda třídy včas upozorní učitele, aby žáka dále nedráždil.
 9. Ignoruje všechny učitele, ale nemlátí je, když tak po hlavě.
 10. Je ukázněný ke všem spolužákům, zajistí pivo, je-li na něm řada.
 11. Svévolně ničí školní majetek, s cizím jedná jako se svým.
 12. Je-li žák opilý, nerozptyluje učitele svým žvaněním a jde se domů vyspat.
 13. Když něco rozbije, samozřejmě se nepřizná.
 14. Za pořádek ve třídě ručí služba, která po zazvonění vyběhne první ze třídy. Jestli-že nemá čas probudit spící spolužáky a udělat nepořádek, dokončí tuto práci uklízečka nebo školník.
 15. V přestávkách se větrají zakouřené učebny - jestliže někdo vypadne z okna, ohlásí to služba třídnímu učiteli a ten si dotyčného vyškrtne ze seznamu.
 16. Na konci roku poděkují učitelé žákům za výdrž. Poté si žáci rozeberou školu.

2.9... suchy odpo s Glumem

3. září 2005 v 15:34 diary
Tak, vyřešila sem to s těma úsměvama, Tesařík byl prej mimo, ale Míra nechtěl říct co říkal:)).
Už sme měli první hodinu bižule a chemie, jinak sme další dvě hodiny bědovali nad učebnicema... Mám jich několik po Jebalovi... potěšující, zvlašť si to uvědomijí ti lidí, kteří ho znají...z béčka udělá déčko.... Mno takhle, učebnice po něm, nejsou nejkrásnější, aspoň nebudu mít problémy s tím, že bych ji zničila víc než už je. Takže ani letos nezklamal...
Měla sem se domů táhnout s řití plnou učebnic, ke všemu v úmornym vedru. Místo toho sem šla s Glůmem k Žitu domů, pro kalhoty. Tam sme chvilku blbli s její malinkatou ségru, mimochodem pěkněsprostá na čtyři roky... Zavolali sme Klackovi a dělali si z něj kozy... jinak nic moc, teprve potom sme vyrazili na lávku...
(Myslim že sem tě asi teďka dostala těma pár větama, když ani nevíš vo co gou, jaká lávka? Klacek? Dům Žita? A víš co? já ti to vysvětlovat nebudu... kdo pozdě chodí, v hovnech se brodí.)
Mno a šli sme na lávku... v úmorným vedru. Narazili sme na mocinky moc úžasnejch překážek, proč já si nevzala ten skejt do školy.. Jedna z nich vypadala dokonce trošku jako rampa. Co ta překážka měla společnýho s rampou? dá se na ní pěkně rozflákat... Potom tam ještě pod našim stromem oxidovali sextáni.. Nějak sme nepřišli na dostatek slovních spojení (ani s pomocí sestřičky Žita), tak sme museli vyrazit k tý debilní lavičce... dopsali sme tam pár slovních spojení, něco vyryli... Potom sme vyrazili zas do svých domovů, po cestě zlikvidovali pár kytišek...
Měli sme dost hysterických záchvatů smíchu, ve kterých sem si připadala jak sfetovaná, zhulená, zkouřená, vožralá... žádný z výrázů to dostatečně nevystihuje... prostě sme se plížili vokolo sextánů ve výbuchu smíchu a snažili se nevzbuzovat přílišnou pozornost...V každým případě sme se chovali jako sjetý, co řvou na plný koule "Šššš..." a "nešlapte mi po kytiškách" nebo "hlavně nenápadně"...
To sem si zas pokazila reputaci:))
hledám inspiraci.. koukám z okna... je tam strom.... ano TEN.... ten co mě sere už sedmým rokem.... připomíná dlouhej,... ohnutej... sopel. Buuu a žije na něm sova, buuuu. Prostě odpornej strom, na kterej už sem si měla dávno zapisovat poznámky z matiky. Obávám se, že se v nejbližší sám od sebe v bouřkové (popřípadě bouřlivé) noci vyvrátí z kořenů.
Konečně sem si koupila board.. v buse sem ho už rozečetla, ale je to nějak k hovnu....
Uvědomuje si někdo z vás, jak se neuvěřitelně těšim na legendy z Dogtownu (nebo jak se menuje to město jedno...), konečně v kinech nějaký skejt filmy. U otce sem viděla jeden úpln suprovej, o snb riderech. úplně bož-ž-žský! Například se táhli za vlakem na provazu s esenbéčkem a úplně neuvěřitelně přeskakovali přes koleje, jak to bylo sehraný, jo... páni, neskutečný

3.9...nuda

3. září 2005 v 15:14
celej den sedim u pc nebo čumim na bednu, trošku sem to tu vylepšila,.. ale hledam pořád nějaký možnosti, jak vložit do menu třeba anketu... nebo něco takového. Jestli na to někdo přišel, předá mi tu znalost?

FUCK OFF

3. září 2005 v 14:56
Tenhle ježuch se santovskou čepicí mi vždycky zvedne
náladu....

2.9...nabitý včerejšek

2. září 2005 v 16:52 diary
1.ZÁŘÍ ...čtvrtek...
Včerejšek, sluneční den, přátelé ti na blízku.... Zní to příšerně, ale někdy se tak stane..:)
Včera to bylo všechno naprosto perfektní. učitelka nám nakonec padla ta lepší, dostali sme novou třídu s rybičkama, máme novýho tichýho spolužáka. Holky sou sqělý... Naprosto bezstarostný den. Měli sme jenom dvě hodiny, potom sme s Glůůůmeškem vyrazili k nám. pařilo sluníčko, voda v bazénu studená, Glům našel lupu a sadisticky sme upalovali mravence. chudák bábi neveděla ani, že sme jí tu lupu vzali.... Mno nic, celý odpoledne sme blbli v bazénu, zapalovali mravence, opalovali sme se... idila, co dodat?:)
A dokonce v tom nejni ani žádnej háček!:)) Jako v mym žovitě obvykle bývá. Jenom se ráno měla trošku bliky... Vždycky sem se na pozdrav usmála a kývla hlavou, neměla sem chuť plítvat slovy... Jenom mě vyděsily dvě reakce (některý se chovali normálně). Když sem se totiž usmála na Tesaříka, usmál se taky a jak sem procházela, tak se na mě usmíval dokud sem nebyla z dohledu. Docela mě to vyděsilo, mno... Si nejsem jistá jestli byl jenom milej (což zrovna u něj nejni normal nastavení), jestli se usmíval, protože byl mimo. Nebo jestli se usmíval kvůli něčemu, co šlo úplně mimo mně... já řešim, ale píčoviny, co? Prostě mi to vrtá hlavou... A potom ještě xicht Míry. Ten když sem se na něj usmála ráno, hodně brzo, nic moc lidí ve škole nebylo, tak se na mě usmál téže vřele a když sem se na něj usmála podruhý, jako ostatně na všechny v tom debatujícím hloučku... prostě sem procházela chodbou, mno. A ten debil mi stoupl do cesty, něco zamumlal, hovno mu bylo rozumět když zvonilo... a já zapadla do třídy. Rozhodla sem se, že to s nima nebudu řešit. Hold sou oba o rok mladší a podle všeho vypatlaný. A vůbec, co to řešim za kraviny, dyť je to vo ničem...
Uff, pořád mě to žere...
Taky sme si povídali s jonem o skejtu... protože sem ho viděla ráno před školou, snažil se o Kino, pěkně nízkej byl nakonec, tak sem si nemohla odpustit poznámku.. Vypadlo z něj, že už to dlouho nezkoušel.. prdlačky! výmluvy, jen nechtěl abych se o tom prokecla před klukama..
Prostě včera byl zvláštní den, taký šťastný...