Říjen 2005

jooo!! máme šíšu!!!!!!

15. října 2005 v 8:46 | shaper |  shits
takže máme šíšu.. přitáhla sem ji domů, bo holky se bály. teď mi leží na posteli v krabici a nemůžu se vynadívat na ten nápis "vodní dýmka". máme model pidi pidi v zeleny barvě. a je strašně pěknáááááá:))
už sme ji vyzkoušeli, a jelikož Glům chtěl meruňkovej tabák, máme meruňkovej tabák.. hezky to voní

1.10.,2.10...spaní u Glůma, plenky,..

2. října 2005 v 8:19 | shaper |  diary
pátek
tag sme šli na metro, vyšplhali se až nahoru a začli vyřizovat u koho se bude spát.. Nakonec se to konalo u Glůma. Běťour si jel domů pro ňáký věci a Glům jel se mnou koupit večeři a čapnout něco do tašky.. Potom co se vyřádil v mym pokoji (přehrabovat se ve všech věcech), sme vyrazili na místo meetingu, na Bětku sme počkali u metra a když přijela, tak sme čekali na to další.. ňáká ženská seděla před metrem na lavičce, chlap měl hlavu v jejím klíně, a hrabala mu něco z vlasů.. tag sme se vrhli na komentování "co to tam asi hrabe", že sme si nevšimli, že Glům odešel na druhou stranu metra. Nastoupili sme do metra a zahlídli sme, jak nastupuje asi o 5 vagónů dál.. Sme jak dementi každou stanici přesstupovali do dalšího k němu bližšímu vagonu, měl z toho druhý vánoce..
Jak sme byli nakoupit, tak sem kecla něco s cígama, a taková hodná paní s sebou trhla a moc ošklivě se na mě podívala.
Jako správní magoři sme koupili plenky, když už nic jinýho... Šplhali sme do takovýho velkýho kopce, kde Glům bydlí, po cestě sme si plenky rovnou vyzkoušeli.. byli malý, mno, ale spravili sme to izolepou:).. Běťour jako šílenec v plenkách pobíhala a zalepovala izolepou všechno co se jí postavilo do cesty.Potom sme šli ještě jednou nakoupit, kvůli blbýmu mlíku slejzat a zase vylejzat ten kopec. Cestou, ale deme vokolo vlakovýho nádraží, co tam naprosto úžasný skici.. mrkněte se na palmovku, lidi! Glům vlezl do obchodu a vystával si tam frontu jak kráva a my sme mrzli venku a kecali.. už bez plen:)
Nic moc se už nedělo, jen sme si uvařili večeři.. čuměli na bednu a kecali do půlnoci.
sobota
sme se vzbudili, bloumali po domě, zalezli s žrádlem do postele glůmovejch rodičů a čuměli na nový skejt video (Adio)... podobně sme se bavili až do voběda
K obědu sme měli čínu... Glům má strašně roztomilýho brášku (nikdy sem nečekala, že to budu moct říct o osumnátce:))..
Vyrazili sme ven, na lávku (mno jo, už zase..).. Elíza koupila ňáký strašně divný gumový cukroví, moc moc moc dobrý:).. tak sme si sedli na tu rozpadlou krabici u našeho stromu
nezáživnej den, ale byli sme společně spolu:))