Leden 2006

31.1...poslední událostiii

31. ledna 2006 v 12:24 | shaper |  diary
spala sem u Míly... Marie tam celej víkend křenila atd.. jen tag jag přemejšlim, tag to nejni vůbec špatný natože sem s nim chodila jenom den a druhej den sem u něj hned spala:)) (hmmm v jedný posteli, si domysli:))), ale tag jako nic... a jetě ke všemu spolu chodíme od pátku a zatim sme se viděli každej den, docela výkon ne?, i dneska se uvidíme ale zejtra jedině, kdyby chtěl obětovat svůj čas a přiběhnout ke škole, bo můžu jenom na hoďku nebo tag ňák jag říkala bětka (budem spolu vod února chodit na hihop a únor je hned zejtra), to asi nemá cenu... stejně neci přerušit ten řetězec, dyž se vidíme každej den ale prostě to udělat stejně budu muset.. NĚKDY:))
dneska sme dostali, vysvědčení.. teda vysvědčení, co to kecám, výpis vysvědčení nebo tag něco.. tag dyž to nejni pravý vysvědčení, tag sem si to složila a narvala si to do kapsy. už se tešim až mi mamka začne nadávát, co to muchalam to vízo:)).. mno nic.. nejni to pravý.
poslední dobou čtu takovou povídku hustou http://storyboard.blog.cz/
mno trochu moc romantickou, což já moc nemusim, ale stejně lepší než nic.. si to někdy přečti.. ale docela jim to uvadá, dřív psali každej den několikrát, ale tet už jen párkarát za čas..
+novinka, budem s bětkou dělat jackass s Jackass Praha tagže to bude docela humáč.. nevim jestli sem se o tom zmínila, ale tag už mám asi stařeckou zapomětlivost:)))))
jo a Míla byl u mě doma a už několikrát se ptal, jestli ho seznamim s mamkou, nejsem si jistá jag na to přišel, ale máti prohlásila, že prej ajni nemusim představovat, že stačilo, dyž ji viděla toho J.... tagže ale jestli se toho mude míla mervomocí dobývat, tag ho seznamim, upřímnou soustrast:)) slyšel jag na mě máti křičí že sem přišla pozdě:)) doufám že ho to nepoděsilo...:)) jetě aby to tyjo. jo a včera mi TO řek, jako né to jako že to, ale že je zamilovanej a dneska mi posílal esemesku s nějakejma kecama a na konec položil "miluju tě" tag sem dooooooooooost nadšená:)))
tag to by bylo krátký info ikdyž je toho pořád hodně co napsat a popsat a některý věci bych asi neměla popisovat (jako například co sme dělali dyž sem spala u toho Míli, ale tamto to nebylo, bo vedle ležela maie).. tagže čusec příště
shaper
Nirvana- Rape me_mp3

28. ledna 2006 v 9:16 | shaper


27.1... starej kluk plyč, novej v pořadí

28. ledna 2006 v 8:35 | shaper |  diary
připadám si dost divně.. v pondělí se se mnou J. rozešel, s takovejma kecma jakože neví co ke mě cejtí a včera sem si sehnala hned dalšího kluka.. nebo on si vyhmát, mě?... mno nemam páru, v každym případě Míla... mno Míla no:))
sem dost na větvi.. dost se sama sobě divim, že sem nebyla nijak extrémě jako nasraná nebo tag, že se semnou J. rozešel.. chvíli smutná a pag to rychle přešlo..
mno prostě nic, včera sem se domluvila s pechoušem a Mílou že pudem někam ven a von ten pechouš srábek jeden:)) se vymluvil že nemuže a nechal mě s Mílou samotnou.. tag sme jeli s Dejdym a Eliškou (Mílouvou bejvalou) někam do újezda.. mno plostě nuda na dlouhý povídání, jezdili sme všude možně a zařizovali něo ohledně punkáču v místní hospodě... docela v poho, pag nás Dejdy a Eliška opustili.. tss
Jeli sme k Mílovi, tam nic moc, snažil se rozpálit..... TOPENÍ, heh:)) mno a tag sem si tam mezitím hrála s pejsek, Dragem, ten byl ňákej nadrženej.. mno plostě mi, jag to psy častou dělaj, šoustal nohu, úchylák jeden:)) tagže celkově ta hra byla o odstraňování psa...
potom přišel Míla.. sme si povídali, hráli si s tenisákem, koukali na počítači na ňáký texty a vtipy a poslouchali hudbu.. mno a pag jag sme si hráli s tim tenisákem.. mno ňák ty dotyky:))) a paaaaaaaag puťaaaaaaaa jo.. mno a bylo to:)
peknýýýýýýýýý, jetě sem, teď mimo........ vlastně já sem furt mimo..
adios amigos, muchachos

didll..

28. ledna 2006 v 8:16 | shaper
voni sou taaag tlapný, ale mě se líběj:(

.inzerát.

21. ledna 2006 v 19:22 | shaper |  $ ftipy
Inzerát: Prodám ženu: bílá barva, přímé vicebodové vstřikování, vnitřek v kůži, dva airbagy a zdarma přidám čtyři gumy.

vtip..

21. ledna 2006 v 19:20 | shaper |  $ ftipy
Mlada dynamicka spolecnost hleda hackera na plny pracovni uvazek. Svuj strukturovany zivotopis prosim zanechte na nasem pocitaci STANICE1 v adresari
C:WindowsSystemDokumenty...