Únor 2006

28.2.06

28. února 2006 v 17:03 | shaper |  diary
právě odešla verča.. makaly sme na tom referátu z chemie vo větrý energii, potom sme jí založily profil na libimseti a tag nák sme blbly... našla sem super web... http://www.zanorg.com/prodperso/punk.htm je to fackt husťána, zkus si to, mě se to aspoň moc líbí.. jo a jag sem ráno psala, zhe pro mě zase jirka příde před školu, tag neprišel, bo nakonec měl odpoledku, vaření nebo co.. docela prdel:))
volala mária, jestli nemůžu ven, že se strašně nudí.. nevim proč... dyk stačí zaject do běcháčí a tam určitě někoho potká... někoho známýho, igdyby to třeba byl hlaďas, nebo já nevim, něco podobnýho co nesnáší, tag by to aspoň nebyla nuda.. igdyž co já vim, jestli ho nesnáší, v ní se jeden nevyzná.. vona strašně moc kecá, ale zase má docela dobrý kámoshe a tag, umí si vybrat, to nemyslim jako sebe:))), ale že má odhad na dobrý lidi.. třeba ten maník, co ho přitáhla na bowling.. myslim, zhe to byl taky jirka.. samý jirkové v poslední době... můj bejvalej, můj přítomnej, márii hustej kámosh, ziti bejvalej, ziti přítomnej, ziti z netu, báry přítomnej.. z toho by jeden zeshílel a jetě když si vzpomenu na smlsala.. to by jeden vybuch.. béééé
bětka jde zejtra na hihop a hodinu pozdějc a eliška nejde vůbec, tagže tam budu sama a nikoho neznam, doooooooooost mě to sere, neci tam bejt sama, to jako fackt ne, asi tam nepůjdu, ale to nemůžu říct máti, bo bych už po několikátý vynechala a to by s ní švihlo, ale já tam fackt sama nejdu. asi sem divná, ale neeeeeeee!!
mno den jetě nekončí... dyby se něco změnilo, asi to sem šupnu zejtra, čusec lidi, rozmnožujte se (i za mě)
shaper

Nirvana- About girl_mp3

28. února 2006 v 7:39 | shaper