Červenec 2008

BABYSHAMBLES - French Dog Blues

31. července 2008 v 16:16 | shaper |  $ textysebedestruktivní program

28. července 2008 v 9:45 | shaper |  diary
Dneska mi Ondraš vrati konečně kytarku, začlo se mi po ní nějak stejskat, i když jsem na ni skoro vůbec nehrála. Spíš vůbec. Snad až mi ji vrátí, tak se to změní. Pak si skočim pro opravenej mobil. A možna si koupim nějaky sračky ke kytaře (struny ap,.:P)Nejkrasnejsi laska *1397*
Poslední akce na kterou si pamatuju byla v Motoráji, hráli rumáci, vychcany, brain drain a něco slovenskyho.. Ja už ani nevim. O ty kapelky moc nešlo, spíš asi ta prdel. Hlavně s poutama co jsme s Džunijorem koupili. Všichni si je půjčovali a navzájem se věznili, Ollie k sobě připoutával holky. Ha ha *777* Pak tam byla bezkonkurenční situace, když nademnou stáli dva kluci (Ollie a Banán) a že se se mnou vyfotí a já seděla na zemi a bála jsem se zvednout hlavu, protože sem zaslechla něco o tom že je vyndaj. Hroznej smích *3* Kecali jsme s Pechouškem a tak blbi. Má to jenom jedinou chybku, že fotky nebudou. Posrala sem to. Urcite strasne ti verim *1009*
Pak jsme jeli na grilovačku k brain drain. Nejdřív jeli asi 3 lidi autem a my že pudem na noční tramvaj, ale pak pro nas přijelo a do zadu se nacpalo 5 lidí, takže v autě nás bylo celkem 7. Perfektní. Disco *104* Z grilovačky si jenom pamatuju, jak do mě chvíli hustil nějakej cápek, co prej bydlí blízko jednoho mýho bejvalýho. A pak nějakej slovák kterej vždycky 10 minut mluvil, abych mu na konci na ten jeho výraz 'takco?' odpověděla, že sem mu absolutně nerozuměla. Zkoušel to docela dlouho.
p.s.: Po dlouhý době pořádnej článek co?:D

bowling, čajka

23. července 2008 v 21:50 | shaper |  photos
klikni pro další fotku

flogging molly nebyli..

16. července 2008 v 14:28 | shaper |  photos
pár fotek z jednoho dne.. rajce
klikni pro další fotku


Ošklivák

7. července 2008 v 17:49 | Džunijor |  diary
Po krásném probuzení u Shaper sme vyrazili smer alá centrum kde sme se měli podívat na dobrej koncert Flogging molly...když sme dorazili přišla k nám nepříjemná zpráva-listky se neprodavaj na místě...heh...počkali sme opodál v parku s plánem ze se za pár chvilek vrátíme a listek koupíme od nákýho tlustýho cápka s hamburgrem..do koncertu zbejvala jestě asi hodinka a půl tak sme si koupili s Shaper něco k pití a ňákou papu fotili sme holoubky a pozorovali houmlesáky kerý furt somrovali "cigárko"..potom sme se vrátili a oxidovali před vchodem čekajíc na ňákýho toho frajirka s lístkem ale on nikde...úplnou náhodou nám zrovna napsal swingo-to jest jeden kámoš z moravy že už má padla(má teď brigošku v práglu..)tak sme se vykakali na koncert a jeli sme za nim do holešovic kde měl tu zmíněnou brigádu...najednou píp píp - příchozí hovor...volá swingo že je v dolních počernicích a že de PĚŠKY směrem na černej most..po chvilce sme se teda sešli na černym mostu a od tud cesta do vopice kde sme si dali každej pivečko, krásně sme si popovídali vo všem vo čem se dalo a pak hurá do pelechu...teda nejdriv hurá na trávu kam sme se nádherně natáhli a čučeli na hvězdicky...teď sem zase v posteli a monča mi staví čírko jelikož ho mám celkem čerstvě nabarvený...proste pohodka....

laky bastard

5. července 2008 v 16:34 | shaper |  diary
Prázdniny probíhaj tak nějak v klidu. Píšu jenom na rychlo, aby se neřeklo. Kopili jsme si s Džunijorem potkánky. Honey Bunny a (Psycho)Plísňák. Moc jim to spolu sluší. Tak nějak se válíme, žerem, nakupujem a tak vůbec.
První den prázdnin Džuniorovi Bláža vyrazil zub. Tak nějak mu jenom visel na vlásku a tak sme šli domů.. na koncertě sme nebyli. Stejně prej stál za hovno, bylo spoustu konfliktů. Místo toho jsme ztrávili pár hodin na zubní pohotovoti, kde jsem potkala hospodářku. Sotva vypadnu konečně ze školy, tak na ni narazim v nemocnici.
Pak jsme taky ukradli z nějakýho plotu plnej pytel třešní. Ani sme je nemohli všechny sežrat, ale byla prdel:P:D omlouvám se vlastníkovi.
Rozjeli jsme dlouhodobej projekt, kdy pro Pepíka fotíme všechno na čem je napsano 88 nebo 18.

Džunior si koupil super přezku Lucky Bastard:P a já potítko s anglickou vlajkou. A už máme lístky na Subculture fest. A pouta:D a novou červenou károvanou budnu (Džuniora)..
Dneska pořádáme privátek u Džuniora doma, má narozky a volnej bejvák. Ňam ňam. K narozeninám ode mě dostal nábojničák jako pásek. A od fotra tři dvanáctikrabičky kondomů:D od matky peníze.