Srpen 2008

prej čeking jor kompjuter for malicious softver

31. srpna 2008 v 21:26 | shaper |  diary
Slibuji že budu pilně studovat, matko. Nechť ale zhyne naše třídní.Bože, ještě pár hodin a zase vstoupim do tý ponurý budovy se zamřížovanejma oknama a čipovým snímačem ve vchodu. Není řeč o ženské věznici. Moje na prášek rozdrcená bezstarostnost reaguje se zodpovědností a nastupuje na scénu deprese rozkládájíc se na mém mozku. Z této jednoduché rovnice plyne, že přichází škola a rozšiřuje se moje bezmezná fantazie, jelikož jiný úkryt před nudnýma hodinama nemám. A před mejma oblíbenejma profesorama bez předsudků a s porozuměním. Chcípněte krysy! Docela se mi z pomyšlení na školu rozšiřuje slovní zásoba, třeba to využiju ve slohu.

mlask

30. srpna 2008 v 12:31 | shaper |  diary


Takžeeee, tenhle článek už mám rozepsanej nějakou dobu, čumte co jsem dostala - vpravo. Hehehu.

Jsem utahaná, ale snažim se poslední zbytečky prázdnin užít jak to de, takže zas pádim a těšim se na naše společné blogové odpolední chvilky, každý všední den po škole. :P

I když, tak úplně se zas netěšim.

mechový zpravdaj

26. srpna 2008 v 10:35 | shaper |  diary
Koblížek mechu se probral k životu po strastiplné cestě autem zabalený v lisí zastrčený v mojí kapse mikiny, dala jsem ho do misky s vodou a on ji celu vycuc. Dala jsem mu novou. Zanedlouho ho zasadim do hlíny. *3794*
Asi založim rubriku jenom pro něj .Hi hi hi, co? *261*

eMANUeL

25. srpna 2008 v 0:23 | shaper |  $ citáty
Jak říká vzorový kapitalista a proutník v jedné osobě Miroslav Macek: "Za tramvají a ženou nikdy neběžím. Vždycky přij(e)de jiná."

Firma Super Mech

24. srpna 2008 v 12:15 | shaper |  diary
Včera jsem navštívila další kus Džunijorovy rodiny, tentokrát na chatě. Zážitek s jeho babičkou, kterou jsem poznala už před pár tejdny je naštěstí nepřekonatelnej, takže se není čeho bát.
Hráli jsme celý odpoledne pink ponk a pak jsme šli na procházku, v lesíku jsme postavili domeček pro žabičky. Kuk *820* Dokonce jsem dvě viděla. Oh, to víte, pražácký děti. A přivezla jsem si domů mech. Teď budu velkou pěstitelkou mechů, budu mít svoje vlastní Imperium Mechorostů, vydělám si hodně prachů a pak rozprodám všechny akcie a budu děsně bohatá a do konce života nebudu nic dělat. A to všechno z jednoho lesklýho bochánku mechu. Protože jsem ho dlouho vybírala.
No zpátky k rodinnýmu výloetu, oběd byl zajímavej. Vlastně jsme tam jeli jenom kvůli tomu, že Džunijora máti si zabouchla klíče Ha ha *777* v autě a my jí je přivezli. Cestovali jsme autobusem. Stáli jsme namačkaný mezi sedačkama. Hodinu. A byl tam jeden strašně chytrej dědek, znáte to. Jak si myslí, že ví všechno a luští sudoku, jako by mu to v sedumdesáti ještě k něčemu bylo. A vedle sebe má takovou tu šílěně poslušnou a tichou manželku. Tak ten furt měl kecy na řidiče, že tam pouští do autobusu lidi, když jsou všechny místa obsazený. Pravda, trochu jsme se mačkali, ale aspoň nikdo nemusel čekat na další spoj. No a pak přišla moje chvíle, nasadila jsem vyraz, díky kterýmu se otočil o 360 stupňů. Hroznej smích *3* Až na to, že jsme velde něj pak stáli celou cestu.
Ještě teď mě bolí nohy po včerejšku. Bah.

EX

22. srpna 2008 v 23:30 | shaper |  $ citáty
Spisovatelka George Eliot k době viktoriánské ironicky poznamenala: "Bůh je nepředstavitelný, nesmrtelnost neuvěřitelná, ale povinnost absolutní a kategoricky závazná."

Prokleté Propisky (PP) tak dobře, myslím tím fest Pod Parou

22. srpna 2008 v 9:57 | shaper |  diary
Oh, velká změna, na PodParou nejedu. Jednak mati nebyla zrovna nadšením bez sebe a my s Džunijorem jsme to vzdali, jelikož jejich bejvak je teď volnej. SuperAdmin *373*Byli jsme v kině na posledním filmu kolem 22 hodin, v čínský restauraci kde nám mini číňanka před odchodem donesla dvě úplně miniaturní mističky, menší než panáky, nějaký švetkový pálivý dobroty, a půjčili jsme si film Vrána (už jsem ho viděla předtim, je dobrej).. A koupila jsem si jednu knížku od K. Dicka, horlivě jsem přemejšlela jestli dalšího Pratchetta ale Dick nakonec vyhrál.
Tak bych řekla, že jsme si to užili. Spát jsme šli až kolem třetí ráno. Dneska jsem se probrala nějak brzo, proto jsem nechala Džunijora chrupat a mezitim se ozvala Vám. Nejkrasnejsi laska *1397*
Jinak prázdniny už končí, ale teším se do školy, až se bude zase něco dít a jak mi nepude učení. Ovšem miluju všechny ty nový tuštičky, propisky, sešity a bloky, který během roku stratim 100x, budu si furt od někoho půjčovat, učitelé budou zase naštvaný až zjisti v půlce hodiny, že nemám čím psát a nikdo mi nebude nic chtit půjčit, jelikož všechno vždycky ztratim nebo zapomenu vrtátit.
Jo a jinak je tu možnost, že pojedem na Pod Parou jenom na sobotu a v neděli zas do Prahy, ale to se ještě uvidí.
Jsem zase v nějakým sonb, já to prostě jednou za čas potřebuju:) Hlasuj

zamávejte mi

20. srpna 2008 v 14:18 | shaper |  diary
Rychlé balení, zmatek, zapomenuté věci, peníze, nevědoucí rodiče, lístek, jízdní řád,.. ach ty trable před odjezdem.. těším se na Vás na konci tejdne:)

muffins

17. srpna 2008 v 11:18 | shaper |  diary
Sedim u notebooku v kuchyni a snažim se upíct něco jako muffiny. Jinak než z krabice bych to nezvládla. Blázen *377* Kluci, Džunijor a Tomík, spí v pokoji, bude to pro ně takový překvapení..
Jinak si žiju celkem fajn, šetřim si peníze na Pod Parou, s klukama furt blbneme, včera jsme nakupovali v tescu v trenkách. Hi hi hi, co? *261* A jinak v podstatě celej den prospali, v noci totiž byla velká polštářová bitva při který se furt ozívalo jenom "Bugidy bugidy" a když se zhaslo tak jsem se začínala opravdu bát. Ha ha *777* A včera v noci jsme šli do Flory, sedli si nad hambáčem a vedli zajímavou debatu o tom za kolik by kdo prodal své sexuální služby. Jsem ráda, že jsme byli všichni upřímní, takvouhle partičku jenom tak neseženu.
Jo a vlastně ještě v pátek jsme byli na koncertě Brain Drain, Za trest, Sour Bitch, Cirguz a The Rocket Dogz.. Byla celkem pohoda, máme ještě nějaký fotky, ale na to než se zas vrhnu..
Hej, ty muffiny už nějak v troubě nakynuly, du se mrknout;)

Várka otázek 26 (já, rodina, škola)

15. srpna 2008 v 11:32 | shaper |  shaper
Kure *4028* Máš sourozence?
Mám, jednoho, nevlastního.. Prostě sestřička, dvouroční, viděla sem ji asi 5x, bydlí s otcem.
Panáček *322* Velkosť nohy?
Orientuje se okolo 38..
Do které země bys chtěla jet?
Anglii bych navštívila nejradši milionkrát.. Byla jsem tam dvakrát a fakt tam miluju všechen ten opečovávanej trávník, sluníčko i déšť, parky, centrum, bufety, rodinný domky, památky, moře, školní uniformy, všechno:P
Ble *4258* Za co jsi dostala tu důtku?
Tak to bych radši nerozebírala. Všichni jsme se shodli, že každej by za to dostal tak maximálně poznámku, kdyby vůbec něco. Řekla bych, že hlavní důvod je jak vypadam a s kym se kamarádim.
SuperAdmin *373* Co sis řekla, když si to poprvý dostala?
Tak to si vážně nepamatuju, myslím, že jediná moje starost v ten moment asi byla vložka.