Leden 2009

beauty of city

25. ledna 2009 v 17:36 | shaper |  photos

rychložblept

14. ledna 2009 v 14:39 | shaper |  diary
Trochu Vás zanedbávám a žádné rotumné vysvětlení to nemá. Možná tak že sem línej lenoch. Blázen *377*
V pátek jdu na ten maturiťák Džunijorový sestry, tak sedím u počítače v podpadcích a ještě trochu trénuju chůzi.
Ve škole nic neděláme, všichni odjeli na hory. Tak dopisuju testy, opravuju známky, znáte to. Ale v podstatě celej den sedim na prdeli a koukam na filmy co sem viděla milionkrát. A příští tejden bude největší záhul - pololetka chemie, čtvrtletka mat, čtvrtletka čeština, další čeština, rozhodující známka z výpočetky, dějepis, angličtina, zsv,.. ble. Hulič *476* Myslím, že vás těhle keců radši ušetřím. I sama sebe.

10. Kapitola

8. ledna 2009 v 17:56 | shaper |  Hudba je moje holka a kapela můj život ©
Peter odemykal dveře bytu, když už začalo svítat. Sundal si bundu a boty kopl do rohu. Zamířil do kuchyně pro skleničku a z kohoutku si natočil ledovou vodu.
Prošel obývákem na chodbu a už šahal na kliku svého pokoje, když se zarazil. Vrátil se do obýváku, na gauči někdo spal. Koukaly jenom hnědé dlouhé vlasy a u stolu ležely úhledně srovnané střevíčky. Položil sklenici na stolek a odkryl deku. Uviděl ji. Conie. Co ta tu dělá proboha? Sedl si vedle skleničky. V pokoji zazvonil budík. Do obýváku přišel rozespalý Dereck v županu.
"Co tu dělá?" vybafl na něj Peter ještě než se pořádně rozkoukal.
"To je moje asistentka."
"Myslel sem, že budeš mít nějakou androidku?"
"Ty ji znáš?" podivil se Dereck a střídavě se díval na svého bratra a na slečnu Jonesovou.
"Proč spí u nás na pohovce?"
"Ona nespí." řekl Dereck a opatrně nadzvedl Conie hlavu. Chvíli šmátral na jejím zátylku a zničehonic otevřela oči.
"Dobré ráno." znělo Peterovi v uších, když se probouzel u sebe v posteli. Byl to jen sen?
Vstal a šel rovnou do obýváků, bylo mu strašné horko. Měl by sehnat Jimmyho, aby zjistil co se v noci dělo. Na stole a okolo něj na zemi se leskly skleněné střepy. Po Conie ani stopy.
Šel se do koupelny opláchnout.

VEČER SI PROMLUVÍME
D.

Stálo na zrcadle.


9. Kapitola

7. ledna 2009 v 17:54 | shaper |  Hudba je moje holka a kapela můj život ©
chtěli jste delší, tak tady to máte:P

Peter seděl na obrubníku před zkušebnou, venku už se stmívalo. Zapálil si cigáro a pozoroval psa naproti přes silnici. Takovejch špinavejch ratlíků už moc ve městech není. Říkal si. Všechny během posledních let "odklidili". Psisko se zastavilo s přední tlapkou ve vzduchu. Nechalo projet auto a potichu ťapalo na Peterovu stranu. Sedlo si kus od něj na chodník a zíralo do silnice.
"Jé, Peter!" ozvalo se jim za zády.
"Nazdar Jimmy." Když se Peter otočil zpátky, pes už tam nebyl.
"Tak co, kámo?" zaculil se Jim. "Jdeš dovnitř?" Většinu času trávili všichni spolu ve zkušebně, ať už se zkoušelo nebo ne.
"Ruby tu ještě není, ale máme nějaký zboží sebou."
"Nevim, kámo, podle mě to nedělá dobrotu."
"A co dělá!" Peter už vcházel dovnitř, cigáro odhodil ještě přede dveřmi.

8. Kapitola

6. ledna 2009 v 17:53 | shaper |  Hudba je moje holka a kapela můj život ©
Jerry se probral, pomalu se posadil a chytl Jima kolem ramen.
"Áá, Ruby už se vrátila z Peterova vášnivého objetí." Oba se zakřenili jako osmileté děti. Jerry vytáhl z kapsy malou plechovou krabičku a vysypal její obsah na stůl. Byly to sáčky s bonbónky ve tvaru lentilek. Zářili nejrůznějšími barvami a potisky. Vybral jeden bílý s hvězdičkou a světle fialový s vlaštovkou.
"Z který ruky, kámo?"
"Levá." riskl Jimmy a oči se mu zaleskly, zvlhly ruce. Každej se se závislostí potýkal jinak. Jerry byl tak nezvykle klidný, nic ho nedokázalo rozházet a neustále si z někoho utahoval. U něj ani nebylo poznat, kdy je ve stavu. Jestli vůbec někdy nebyl. Často měl ale výpadky, častěji než si kdokoliv z jeho okolí uvědomoval. Jimmy byl tak trochu potížista, Jerry ho ale dokázal krotit. Kdyby nebylo jeho tak teď někde rabuje obchod s elektronikou. Když oba spolkli svoji "pilulku radosti", Ruby zamířila k východu.
"Nepotřebuju Vás takhle vidět. Doufám, že večer už budete v pohodě."


hepy ňú ýr

5. ledna 2009 v 15:46 | shaper |  diary
Tak trochu pozdě, ale přece, píšu novoroční článek. Silvestr byl fajn. Jak jinak, odemě snad nic jinýho neuslyšíte. http://mustafa.cz/lide/gif.php?h=2446 Byli jsme s Džunijorem na večeři v číně a nakoupili si nějaký zásoby na noc v hotelu. Haha! To ste nečekali co? Blázen *377* No prostě jsme si užili trochu soukromí.
Ten den jsme byli taky na legálu, se svojí vopičkou se pochlubim až jindy. Jo a měli byste vědět, že se nevyplatí jít pěšky ze Štěrbohol do Dolních Počernic.
A víte co? Kašlu na předsevzetí do novýho roku. Je to blbost, dávat si je kvůli tomu, jaký je datum. Když něco budu chtít dokázat, tak to prostě zvládnu a basta.

dzunijor novym bleskem

4. ledna 2009 v 17:03 | shaper |  photos

mimochodem, první novoroční článek:P nezapoměla jsem na vás, teď po prázdninách bude zas snad čas:)