Únor 2010

Se zašpiněným svědomím musím prohlásit: „Vždyť si za to může sám!“

24. února 2010 v 14:54 | shaper |  diary
Ač nerada, musím přiznat, že moje vlasaté ego je uspokojeno každým pohledem a nemravným návrhem, který mi ten večer byl udělen. I když zpětně o tom vyprávím jako "Panebože, tolikrát jsem ještě 'NE' neřekla..." nebo "Ten byl otravnej až to nebylo hezký.", užívám si každou mlhavou ale přesto šťavnatou vzpomínku. O tohle na nějakou dobu asi přijdu a přestože jsem po někom, kdo by naplnil moje víkendy něčím jiným než alkoholovým opojením, toužila už vlastně od posledního rozchodu, musím s pokořením uznat, že se mi to líbilo. Ta volnost, který jsem si díky dlouhodobejm vztahům nikdy takhle dlouho neužila. A teď to přichází a já to cítím, ale nevím jak se s mou hippies psychikou, co jsem za ty měsíce pečlivě poskládala, vypořádat. No. Zklamání je přecijen součástí každého vztahu.

Neklasko z chemie jsem před tejdnem okecala na krásnou trojku, opět mi tedy vše prošlo (klep, klep). Tomášek mi odjel do Milána na Courtney Love, následně se letecky přesunul do Amsterdamu. Courtney neposlouchám, ale respekt z ní určitě mám, vidět bych spíš chtěla ty města. V létě se sakra mají naši nejbližší sousedi na co těšit. Auto, prachy, plnoletost - shaper razí do světa.

Však bližším záchytným bodem pro mě je tejden s cizinci - hodinu angličtiny jsem strávila komandováním "Ty stříhej žlutý kolečka podle týhle šablony a ty zelený." (Zdobili jsme pro ně dvě obrovské nástěnky s uvítacími kecy). Dále pak jarní prázdniny, který budou tak proflákaný jako nikdy. A na konci března vytoužený koncert The Subways. Mimo jiné je na jaro v mém rozvrhu zatím neurčitě naplánovaná i jiná činnost, ale s tou se svěřím pouze pokud dosáhnu pozitivních výsledků.

p.s.: nejvíce mě v dnešních dnech těší vyjít si v converskách a i když mi křupe sníh pod nohama, citím jarní náladu!

fííígoomovaná

16. února 2010 v 22:21 | shaper |  diary
shaper ležíc s otevřenou držkou poslouchá v novejch kossech pigeon detectives na plný obrátky, plaché vzorce uhlovodíků stekají z jejích koutků úst. diagnóza: neklasko z chemie


je mi ctí být součástí básníkova rýmování, ať už jeho terčem nebo šípem

7. února 2010 v 22:13 | shaper |  shaper
co bych si moh více přát
než tě v objetí hřát?
topit se v tvých očích
ztratit se v tvých vlasech
slyšet zase náboj
v rozechvělých hlasech

Dámy a co když je to On?

2. února 2010 v 20:48 | shaper |  diary
Že člověk vidí sex nezávazně, to je pro mě pochopitelné. Však když jsme to dělali do 4 do rána, tak jsem ani nepomyslela na to, že bych s timhle hlupáčkem chodila. Ale že někdo nepozná pohlavní styk, to je vážně smutné. Hi hi hi, co? *261*

Každej něco pěje o valentýnu (nesnížím se na to, napsat valentýna velkým písmenem na začátku, ještě by v tomhle článku příliš vyčuhoval). Lidi uklidněte se! Jsou to ještě dva tejdny! Do tý doby ho budete třeba i mít s kým trávit. Stejně tak se Vám vaše plány mužou zhatit. A někteří možná příjdou na to, že nejenom že provozovali sex, ale také s někým chodí. Rox0rz my B0x0rz! Musím se mu prostě ještě teď smát, doufam, že mu tohle pomohlo to pochopit. Wiki to vždycky jistí.
Víkend proběhl zcela regulérně.. Až na to, že jsem chodila spát ve čtyři ráno z naprosto jiného důvodu než poslední dva měsíce. Vedla jsem filozofické debaty po icq s mojí spřízněnou duší, kterou budu mit v patek možnost osobně poznat.

Mimo jiné jsem stihla navštívit Pragocon a koupit si naprosto úžasnou čepičku s vlčíma ouškama. Taky mi bylo řečeno, že jsem spíš kočička než vlk a dostala jsem velmi ale velmi zvláštní polibek. Dále jsem navštívila výjimečný koncert lomeno večer poezie a měla jsem za úkol to celé natočit. Což spočívalo v tom, postavit kameru na stativ a zmačknout tlačitko record. Dobře, ještě jsem to musela napojit k projektoru. Sebevyjádření z toho naprosto číší.

To byl jenom naprosto bezúčelný výžblept, potřebovala jsem se vykecat.