Duben 2010

nevšednosti všedních dní

27. dubna 2010 v 20:20 | shaper |  diary
S ručníkem na hlavě a přidrzlýma myšlenkama v ní se krémuju borůvkovým pleťákem a jako pokaždý co tuhle procedoru provozuju - což je v poslední době velmi často - si vzpomenu na svoje punkově špinavá léta, na fesťáky a neuvěřitelný lidi. Nadupaný příběhy plný adrenalinu a nadšení, ale brzo je příjdou doprovodit i ty vzpomínky méně pěkné. I ty, lišáku.

kamikadze.blog.cz
V následujících dnech se mám na co těšit. Prachy + Party = bujaré víkendy. Vážný problémy jako vždycky hážu za hlavu a soustředím se na bezcené hovadiny. To o mě něco vypovídá, but you live only once.
V poslední době mám více a více příležitostí prokázat svoje ustálené a zdravé rozpoložení mysli. Protože žárlivost, lítost a nenávist svědčí nejenom o tom, že nám na osobě spojené s těmito city záleží, ale také že nejsme spokojeni sami se sebou. (O závisti není řeč, protože tou jsem nikdy netrpěla.)

Kompletně postrádám motivaci se písemně prezentovat. Celkově pro mě asi slova ztratila význam. Asi budu muset najít nový způsob sebevyjádření, protože tohle nemá pointu.

ty a ja, my dva

13. dubna 2010 v 21:41 | shaper |  diary
s kufrem nadupanym koksem a colou se projizdet po californsky highway nekde v ty jejich zkurveny pousti.
.fuck
lost souls forever

to není normální

4. dubna 2010 v 23:49 | shaper |  haha, slovní tvorba
Contrast of life and dreams
All came in 1+1 free package
Now i know how it feels
Dont need to use any language

Just shipping thro' aquarium of pleasure
See all ruins out there, but dont give a fucking shit
Lost in my own desert
Trying to dont be hit
By life rules